LP2981-33DBVT
Číslo produktu DigiKey
296-26124-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-26124-1-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LP2981-33DBVT
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT23-5
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 100mA SOT-23-5
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LP2981-33DBVT Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
95 µA
Mfr
Odebíraný proud (max)
1.7 mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
PSRR
63dB (1kHz)
Stav součásti
Zastaralé
Řídicí funkce
Povolit
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Zkrat
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (max)
16V
Pouzdro
SC-74A, SOT-753
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-5
Pokles napětí (max)
0,37V při 100mA