LP2981IM5-3.3/NOPB
Číslo produktu DigiKey
LP2981IM5-3.3/NOPBTR-ND - Páska a cívka (TR)
LP2981IM5-3.3/NOPBCT-ND - Řezaná páska (CT)
LP2981IM5-3.3/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LP2981IM5-3.3/NOPB
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT23-5
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 100mA SOT-23-5
Modely EDA/CAD
LP2981IM5-3.3/NOPB Modely
Odebíraný proud (max)
1.7 mA
PSRR
63dB (1kHz)
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Napětí - vstup (max)
16V
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Pokles napětí (max)
0,37V při 100mA