LMV7235M5
Číslo produktu DigiKey
LMV7235M5TR-ND - Páska a cívka (TR)
LMV7235M5CT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LMV7235M5
Popis
IC COMPARATOR 1 GEN PUR SOT23-5
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Komparátor Standardní (univerzální) S otevřeným odtokem, Lišta na lištu SOT-23-5
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LMV7235M5 Modely
Kategorie
Vstupní klidový proud (max)
0,4µA při 5V
Výrobce
Texas Instruments
Klidový proud (max)
95µA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
CMRR, PSRR (typ. hodnota)
67dB CMRR, 85dB PSRR
Stav součásti
Zastaralé
Zpoždění šíření (max)
62ns
Typ
Standardní (univerzální)
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Počet prvků
1
Pouzdro
SC-74A, SOT-753
Typ výstupu
S otevřeným odtokem, Lišta na lištu
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napájecí napětí, jednoduché/duální (±)
2,7V ~ 5,5V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-5
Napětí - vstupní offset (max)
6mV při 5V