LMV7235M5/NOPB
Číslo produktu DigiKey
LMV7235M5/NOPBTR-ND - Páska a cívka (TR)
LMV7235M5/NOPBCT-ND - Řezaná páska (CT)
LMV7235M5/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LMV7235M5/NOPB
Popis
IC COMPARATOR 1 GEN PUR SOT23-5
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Modely EDA/CAD
LMV7235M5/NOPB Modely
Kategorie
Vstupní klidový proud (max)
0,4µA při 5V
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Napájecí napětí, jednoduché/duální (±)
2,7V ~ 5,5V
Napětí - vstupní offset (max)
6mV při 5V