LM46002PWPT | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | LM46002PWPT |
Popis | IC REG BUCK ADJ 2A 16HTSSOP |
Standardní dodací lhůta výrobce | 12 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | Pokles IO spínacího regulátoru Pozitivní Nastavitelný 1V 1 Výstup 2A 16-PowerTSSOP (0,173", 4,40mm šířka) |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | LM46002PWPT Modely |
Kategorie | Napětí - vstup (max) 60V |
Mfr | Napětí - výstup (min/fixní) |
Řada | Napětí - výstup (max) 28V |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Proud - výstup |
Stav součásti Aktivní | Spínací kmitočet 200kHz ~ 2,2MHz |
Funkce Snižovací | Synchronní usměrňovač Ano |
Výstupní konfigurace Pozitivní | Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TJ) |
Topologie | Způsob montáže Montáž na povrch |
Typ výstupu | Pouzdro |
Počet výstupů 1 | Dodávaná velikost pouzdra 16-HTSSOP |
Napětí - vstup (min) 3,5V | Základní číslo produktu |