LM46002PWPEVM
Číslo produktu DigiKey
296-37859-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LM46002PWPEVM
Popis
EVAL BOARD FOR LM46002
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
LM46002 SIMPLE SWITCHER® DC/DC, Snížit 1 neizolovaný výstup Výstupy vyhodnocovací deska
Kategorie
Proud - výstup
2A
Výrobce
Texas Instruments
Napětí - vstup
3,5V ~ 60V
Řada
Topologie regulátoru
Pokles
Balení
Krabice
Spínací kmitočet
500kHz
Stav součásti
Aktivní
Obsah
Deska (desky)
Hlavní účel
DC/DC, Snížit
Použitý IO/součást
LM46002
Výstupy a jejich typ
1 neizolovaný výstup
Základní číslo produktu
Napětí - výstup
3,3V