LM46000QPWPTQ1 | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | LM46000QPWPTQ1 |
Popis | IC REG BUCK ADJ 500MA 16HTSSOP |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | Pokles IO spínacího regulátoru Pozitivní Nastavitelný 1V 1 Výstup 500mA 16-PowerTSSOP (0,173", 4,40mm šířka) |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | LM46000QPWPTQ1 Modely |
Kategorie | Napětí - výstup (min/fixní) |
Mfr | Napětí - výstup (max) 28V |
Řada | Proud - výstup |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Spínací kmitočet 200kHz ~ 2,2MHz |
Stav součásti Není určeno pro nové konstrukce | Synchronní usměrňovač Ano |
Funkce Snižovací | Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TJ) |
Výstupní konfigurace Pozitivní | Třída Automobilový průmysl |
Topologie | Kvalifikace AEC-Q100 |
Typ výstupu | Způsob montáže Montáž na povrch |
Počet výstupů 1 | Pouzdro |
Napětí - vstup (min) 3,5V | Dodávaná velikost pouzdra 16-HTSSOP |
Napětí - vstup (max) 60V | Základní číslo produktu |