LM46000AQPWPRQ1
Číslo produktu DigiKey
296-51303-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-51303-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-51303-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LM46000AQPWPRQ1
Popis
IC REG BUCK ADJ 500MA 16HTSSOP
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pokles IO spínacího regulátoru Pozitivní Nastavitelný 1V 1 Výstup 500mA 16-PowerTSSOP (0,173", 4,40mm šířka)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LM46000AQPWPRQ1 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Napětí - výstup (min/fixní)
Mfr
Napětí - výstup (max)
28V
Řada
Proud - výstup
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Spínací kmitočet
200kHz ~ 2,2MHz
Stav součásti
Aktivní
Synchronní usměrňovač
Ano
Funkce
Snižovací
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Výstupní konfigurace
Pozitivní
Třída
Automobilový průmysl
Topologie
Kvalifikace
AEC-Q100
Typ výstupu
Způsob montáže
Montáž na povrch
Počet výstupů
1
Pouzdro
Napětí - vstup (min)
3,5V
Dodávaná velikost pouzdra
16-HTSSOP
Napětí - vstup (max)
60V