LM46000QPWPTQ1
Číslo produktu DigiKey
296-42535-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-42535-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-42535-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LM46000QPWPTQ1
Popis
IC REG BUCK ADJ 500MA 16HTSSOP
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pokles IO spínacího regulátoru Pozitivní Nastavitelný 1V 1 Výstup 500mA 16-PowerTSSOP (0,173", 4,40mm šířka)
Modely EDA/CAD
LM46000QPWPTQ1 Modely
Napětí - výstup (max)
28V
Spínací kmitočet
200kHz ~ 2,2MHz
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Výstupní konfigurace
Pozitivní
Třída
Automobilový průmysl
Topologie
Kvalifikace
AEC-Q100
Napětí - vstup (min)
3,5V
Napětí - vstup (max)
60V