LM4140CCM-2.5/NOPB
Číslo produktu DigiKey
LM4140CCM-2.5/NOPB-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LM4140CCM-2.5/NOPB
Popis
IC VREF SERIES 0.1% 8SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Série IO pro zdroje referenčního napětí ±0,1% 8-SOIC
Modely EDA/CAD
LM4140CCM-2.5/NOPB Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
10ppm/°C
Výrobce
Texas Instruments
Šum - 0,1Hz až 10Hz
2,2µVp-p
Balení
Trubice
Napětí - vstup
1,8V ~ 5,5V
Stav součásti
Aktivní
Odebíraný proud
375µA
Typ reference
Série
Provozní teplota
0°C ~ 70°C (TA)
Napětí - výstup (min/fixní)
2,5V
Pouzdro
8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
Proud - výstup
8 mA
Dodávaná velikost pouzdra
8-SOIC
Tolerance
±0,1%