NOSA106M006R2000
Číslo produktu DigiKey
478-3243-2-ND - Páska a cívka (TR)
478-3243-1-ND - Řezaná páska (CT)
478-3243-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NOSA106M006R2000
Popis
CAP NIOB OXID 10UF 20% 6.3V 1206
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 µF Kondenzátor na bázi oxidu niobu 6.3 V 1206 (3216 metrický) 2 Ohms
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
NOSA106M006R2000 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Rozptylový faktor
6%
Výrobce
KYOCERA AVX
Způsob montáže
Montáž na povrch
Řada
Pouzdro
1206 (3216 metrický)
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Kód velikosti výrobce
A
Stav součásti
Aktivní
Výška při usazení (max)
0,071" (1,80mm)
Kapacita
10 µF
Vlastnosti
Nízký obsah ESR
Tolerance
±20%
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Jmenovité napětí
6.3 V
Dodávaná velikost pouzdra
1206 (3216 metrický)
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
2 Ohms
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)