LM4040BIM3X-10/NOPB
Číslo produktu DigiKey
296-LM4040BIM3X-10/NOPBTR-ND - Páska a cívka (TR)
296-LM4040BIM3X-10/NOPBCT-ND - Řezaná páska (CT)
296-LM4040BIM3X-10/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LM4040BIM3X-10/NOPB
Popis
IC VREF SHUNT 0.2% SOT23-3
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Bočník IO pro zdroje referenčního napětí ±0,2% SOT-23-3
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LM4040BIM3X-10/NOPB Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
100ppm/°C
Výrobce
Texas Instruments
Šum - 10Hz až 10kHz
180µVrms
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Katodový proud
103 µA
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Typ reference
Bočník
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ výstupu
Pevný
Pouzdro
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Napětí - výstup (min/fixní)
10V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-3
Proud - výstup
15 mA
Základní číslo produktu
Tolerance
±0,2%