TL4050B10IDBZT | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | TL4050B10IDBZT |
Popis | IC VREF SHUNT 0.2% SOT23-3 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 6 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | Bočník IO pro zdroje referenčního napětí ±0,2% SOT-23-3 |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | TL4050B10IDBZT Modely |
Kategorie | Teplotní koeficient 50ppm/°C |
Výrobce Texas Instruments | Šum - 10Hz až 10kHz 150µVrms |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Katodový proud 103 µA |
Stav součásti Aktivní | Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA) |
Typ reference Bočník | Způsob montáže Montáž na povrch |
Typ výstupu Pevný | Pouzdro TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
Napětí - výstup (min/fixní) 10V | Dodávaná velikost pouzdra SOT-23-3 |
Proud - výstup 15 mA | Základní číslo produktu |
Tolerance ±0,2% |