LM2937IMP-12/NOPB
Číslo produktu DigiKey
LM2937IMP-12/NOPBTR-ND - Páska a cívka (TR)
LM2937IMP-12/NOPBCT-ND - Řezaná páska (CT)
LM2937IMP-12/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LM2937IMP-12/NOPB
Popis
IC REG LIN 12V 500MA SOT-223-4
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 500mA SOT-223-4
Modely EDA/CAD
LM2937IMP-12/NOPB Modely
Klidový proud (Iq)
10 mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Odebíraný proud (max)
20 mA
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TJ)
Pouzdro
TO-261-4, TO-261AA
Napětí - vstup (max)
26V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-223-4
Napětí - výstup (min/fixní)
12V
Základní číslo produktu
Pokles napětí (max)
1V při 500mA