INA300AIDGSR není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Richtek USA Inc.
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
Richtek USA Inc.
Skladem : 0
Katalogový list
Snímání proudu Regulátor Horní/Spodní-strana 10-VSSOP
INA300AIDGSR
Číslo produktu DigiKey
296-47259-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-47259-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-47259-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
INA300AIDGSR
Popis
IC CURRENT SENSE 10VSSOP
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
INA300AIDGSR Modely
Kategorie
Napětí - vstup
2,7V ~ 5,5V
Výrobce
Texas Instruments
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
10-TFSOP, 10-MSOP (0,118", 3,00mm šířka)