5.0SMDJ60A není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Eaton - Electronics Division
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
YAGEO
Skladem : 0
Katalogový list
YAGEO
Taiwan Semiconductor Corporation
Bourns Inc.
Diodes Incorporated
Microchip Technology
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Bourns Inc.
Microchip Technology
Comchip Technology
Comchip Technology
96,8V Svorka 51,7A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AB (SMCJ)
5.0SMDJ60A
Číslo produktu DigiKey
5.0SMDJ60ATR-ND - Páska a cívka (TR)
5.0SMDJ60ACT-ND - Řezaná páska (CT)
5.0SMDJ60ADKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
5.0SMDJ60A
Popis
TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO214AB
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
5.0SMDJ60A Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
51,7A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
5000W (5kW)
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C (TJ)
Montáž na povrch
Jednosměrné kanály
60V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
66,7V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
96,8V