DAC3171IRGCT
Číslo produktu DigiKey
296-37161-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-37161-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-37161-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DAC3171IRGCT
Popis
IC DAC 14BIT 64-VQFN
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
14 Bitový digitálně-analogový převodník 1 64-VQFN (9x9)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
DAC3171IRGCT Modely
Kategorie
Typ reference
Vnější, Vnitřní
Výrobce
Texas Instruments
Napájecí napětí, analogová část
1,71V ~ 1,89V, 3,15V ~ 3,45V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Napájecí napětí, digitální část
1,71V ~ 1,89V
Stav součásti
Aktivní
INL/DNL (LSB)
±2, ±1
Počet bitů
14
Architektura
Zdroj proudu
Počet D/A převodníků
1
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C