DAC3171IRGCR je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Texas Instruments
Skladem : 771
Katalogový list
14 Bitový digitálně-analogový převodník 1 64-VQFN (9x9)
DAC3171IRGCR
Číslo produktu DigiKey
DAC3171IRGCR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DAC3171IRGCR
Popis
IC DAC 14BIT 64-VQFN
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
DAC3171IRGCR Modely
Kategorie
Typ reference
Vnější, Vnitřní
Výrobce
Texas Instruments
Napájecí napětí, analogová část
1,71V ~ 1,89V, 3,15V ~ 3,45V
Balení
Páska a cívka (TR)
Napájecí napětí, digitální část
1,71V ~ 1,89V
Stav součásti
Aktivní
INL/DNL (LSB)
±2, ±1
Počet bitů
14
Architektura
Zdroj proudu
Počet D/A převodníků
1
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C