AMC1100DUB
Číslo produktu DigiKey
296-30434-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AMC1100DUB
Popis
IC OPAMP ISOLATION 1 CIRC 8SOP
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolace Zesilovač 1 Obvod Diferenciální 8-SOP
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
AMC1100DUB Modely
Kategorie
Odebíraný proud
5,4mA
Mfr
Proud - výstup / kanál
20 mA
Balení
Trubice
Napětí - rozsah (min)
2.7 V
Stav součásti
Aktivní
Napětí - rozsah (max)
5.5 V
Typ zesilovače
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Počet obvodů
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ výstupu
Diferenciální
Pouzdro
8-SMD, Přívod tvaru L
Šířka pásma -3dB
100 kHz