MBN0.50SV50
Číslo produktu DigiKey
1030-MBN0.50SV50-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MBN0.50SV50
Popis
GROUND BRAID TUBE 0.5"DIA X 50'
Podrobný popis
Trubicový Zemnicí opletení 0,500" (12,70mm, 1/2") - vnější prům. X 50,0' (15,24m) 36AWG
Kategorie
Dodávaná velikost
0,500" (12,70mm, 1/2") - vnější prům.
Tloušťka
0,013" (0,33mm)