MBN0.25SV100
Číslo produktu DigiKey
1030-MBN0.25SV100-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MBN0.25SV100
Popis
GROUND BRAID TUBE 0.25"DIAX100'
Podrobný popis
Trubicový Zemnicí opletení 0,250" (6,35mm, 1/4") - vnější prům. X 100,0' (30,48m) 36AWG
Kategorie
Dodávaná velikost
0,250" (6,35mm, 1/4") - vnější prům.
Tloušťka
0,013" (0,33mm)