MBN0.13SV100
Číslo produktu DigiKey
1030-MBN0.13SV100-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MBN0.13SV100
Popis
GROUND BRAID TUBE 0.13"DIAX100'
Standardní dodací lhůta výrobce
3 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Trubicový Zemnicí opletení 0,125" (3,18mm, 1/8") - vnější prům. X 100,0' (30,48m) 36AWG
Kategorie
Dodávaná velikost
0,125" (3,18mm, 1/8") - vnější prům.
Výrobce
Techflex
Tloušťka
0,013" (0,33mm)