TPL-15/12X31F není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Eaton - Electronics Division
Skladem : 0
Katalogový list
15 F Superkondenzátor (EDLC) 2.7 V Radiální, Plechovka 35mOhm při 1kHz 1000h při 85°C
TPL-15/12X31F
Číslo produktu DigiKey
2085-TPL-15/12X31F-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TPL-15/12X31F
Popis
CAP 15F -10% +20% 2.7V T/H
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Životnost při teplotě
1000h při 85°C
Výrobce
Tecate Group
Koncovka
PC vývody
Řada
Způsob montáže
Průchozí otvor
Balení
Hromadné balení
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,209" (5,30mm)
Kapacita
15 F
Velikost / rozměry
0,492" prům. (12,50mm)
Tolerance
-10%, +20%
Výška při usazení (max)
1,299" (33,00mm)
Jmenovité napětí
2.7 V
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
35mOhm při 1kHz