HV1325-2R7156-R není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Würth Elektronik
Skladem : 39
Katalogový list
15 F Superkondenzátor (EDLC) 2.7 V Radiální, Plechovka 30mOhm při 100Hz 1000h při 65°C
How to correctly size a Supercapacitor
What is the difference between a battery and a supercapacitor?
HV1325-2R7156-R
Číslo produktu DigiKey
283-HV1325-2R7156-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HV1325-2R7156-R
Popis
CAP 15F -10% +30% 2.7V T/H
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Životnost při teplotě
1000h při 65°C
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)
Kapacita
15 F
Velikost / rozměry
0,512" prům. (13,00mm)
Tolerance
-10%, +30%
Výška při usazení (max)
1,118" (28,40mm)
Jmenovité napětí
2.7 V
Provozní teplota
-40°C ~ 65°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
30mOhm při 100Hz