23ESA472MMF50AF
Číslo produktu DigiKey
A105803-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
23ESA472MMF50AF
Popis
POT 4.7K OHM 0.4W CARBON LINEAR
Podrobný popis
4,7k Ohm 1 Skupina Lineární součástky Montáž na panel Potenciometr Otočný, DPST 1.0 Kierros Uhlík 0,4W Pájecí očko
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
23ESA472MMF50AF Modely
Kategorie
Počet skupin
1
Teplotní koeficient
5%
Tolerance
±20%
Typ aktuátoru
Zploštělý
Výkon (W)
0,4W
Délka aktuátoru
1,969" (50,00mm)
Vestavěný spínač
Otočný, DPST
Průměr aktuátoru
0,250" (6,35mm)
Rozměry tělesa
Obdélníkový - 0,992" x 0,717" čelo (25,20mm x 18,20mm)