23ESA472MLA50N
Číslo produktu DigiKey
23ESA472MLA50N-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
23ESA472MLA50N
Popis
POT 4.7K OHM 0.4W CARBON LINEAR
Standardní dodací lhůta výrobce
25 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
4,7k Ohm 1 Skupina Lineární součástky Montáž na panel Potenciometr Žádný 1.0 Kierros Uhlík 0,4W Pájecí očko
Kategorie
Způsob nastavení
Uživatelem definovatelné
Výrobce
TE Connectivity Passive Product
Teplotní koeficient
5%
Řada
Rotace
300°
Balení
Hromadné balení
Odporový materiál
Uhlík
Stav součásti
Aktivní
Provedení koncovky
Pájecí očko
Odpor (ohmy)
4,7k
Typ aktuátoru
Kulatý
Tolerance
±20%
Délka aktuátoru
1,969" (50,00mm)
Výkon (W)
0,4W
Průměr aktuátoru
0,236" (6,00mm)
Vestavěný spínač
Žádný
Závit pouzdra
M10
Počet závitů
1.0
Způsob montáže
Montáž na panel
Průběh
Lineární součástky
Rozměry tělesa
Obdélníkový - 0,992" x 0,717" čelo (25,20mm x 18,20mm)