ANT-2.4-LCW-RPS
Číslo produktu DigiKey
ANT-2.4-LCW-RPS-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ANT-2.4-LCW-RPS
Popis
2.4GHZ DIPOLE ANTENNA RP-SMA
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2,45GHz ISM, U-NII, Wi-Fi, WLAN Prut, Náklon Anténa RF 2,4GHz ~ 2,5GHz 2,8dBi RP-SMA samec Montáž konektoru
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ANT-2.4-LCW-RPS Modely
Kategorie
Počet pásem
1
Výrobce
TE Connectivity Linx
VSWR
1,9
Balení
Sáček
Zisk
2,8dBi
Koncovka
RP-SMA samec
RF skupina/standard
802,15,4, Bluetooth, Všeobecné pásmo ISM, Wi-Fi
Způsob montáže
Montáž konektoru
Kmitočtová skupina
UHF (2GHz ~ 3GHz)
Výška (max)
3,272" (83,10mm)
Kmitočet (střed / pásmo)
2,45GHz
Aplikace
ISM, U-NII, Wi-Fi, WLAN
Kmitočtový rozsah
2,4GHz ~ 2,5GHz