W24-ASMA-M
Číslo produktu DigiKey
1475-1024-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
W24-ASMA-M
Popis
RF ANT 2.4GHZ WHIP TILT SMA MALE
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2,4GHz WLAN Prut, Náklon Anténa RF 2,4GHz ~ 2,5GHz 2,15dBi SMA samec Montáž konektoru
Kategorie
VSWR
1,5
Výrobce
Inventek Systems
Útlum odrazu
-17dBi
Balení
Hromadné balení
Zisk
2,15dBi
Stav součásti
Aktivní
Výkon - max
50 W
RF skupina/standard
Wi-Fi
Koncovka
SMA samec
Kmitočtová skupina
UHF (2GHz ~ 3GHz)
Způsob montáže
Montáž konektoru
Kmitočet (střed / pásmo)
2,4GHz
Výška (max)
2,598" (66,00mm)
Kmitočtový rozsah
2,4GHz ~ 2,5GHz