DTM13-12PA-R008 back
DTM13-12PA-R008
DTM13-12PA-R008
DTM13-12PA-R008
Číslo produktu DigiKey
1734-1130-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DTM13-12PA-R008
Popis
CONN HEADER R/A 12POS
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Montáž na panel, Průchozí otvor, Pravý úhel 12 position
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
DTM13-12PA-R008 Modely
Kategorie
Koncovka
Pájecí materiály
Mfr
Způsob upevnění
Držák západky
Řada
Délka kontaktu - kolík
0,112" (2,84mm)
Balení
Hromadné balení
Výška izolace
1,378" (35,00mm)