ATM13-12PA-R008
Číslo produktu DigiKey
889-ATM13-12PA-R008-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ATM13-12PA-R008
Popis
CONN HEADER R/A 12POS 4.2MM
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Montáž na panel, Nacvakávací; Průchozí otvor, Pravý úhel 12 position 0,165" (4,20mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ATM13-12PA-R008 Modely
Kategorie
Způsob upevnění
Držák západky
Mfr
Délka kontaktu - kolík
0,120" (3,05mm)
Řada
Výška izolace
1,378" (35,00mm)
Balení
Hromadné balení
Tvar kontaktu
Kruhový
Stav součásti
Aktivní
Povrch kontaktu - spojovací část
Cín
Typ konektoru
Povrch kontaktu - kolík
Cín
Typ kontaktu
Samčí pin
Materiál kontaktu
Měděná slitina
Rozteč - kontakty
Materiál izolace
Termoplastový
Počet pozic
Vlastnosti
Montážní příruba, Utěsněný
Počet řad
2
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Rozteč řad - kontaktní spojení
Ochrana proti vniknutí
IP69K
Počet zatížených pozic
Vše
Barva izolace
Černá
Provedení
Jmenovitý proud (A)
7,5A