YFF21PC1A475MT000N
Číslo produktu DigiKey
445-YFF21PC1A475MT000NTR-ND - Páska a cívka (TR)
445-YFF21PC1A475MT000NCT-ND - Řezaná páska (CT)
445-YFF21PC1A475MT000NDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
YFF21PC1A475MT000N
Popis
CAP FEEDTHRU 4.7UF 20% 10V 0805
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
4.7 µF Průchodkový kondenzátor 10V 3 A 12mOhm 0805 (2012 metrický), 4 PC podložek
Kategorie
Proud
3 A
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
12mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 85°C
Vložené ztráty
40dB při 200kHz ~ 1GHz
Pouzdro
0805 (2012 metrický), 4 PC podložek
Kapacita
4.7 µF
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±20%
Výška (max)
0,039" (1,00mm)
Jmenovité napětí
10V