YFF15PC1V224MT000N
Číslo produktu DigiKey
445-YFF15PC1V224MT000NTR-ND - Páska a cívka (TR)
445-YFF15PC1V224MT000NCT-ND - Řezaná páska (CT)
445-YFF15PC1V224MT000NDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
YFF15PC1V224MT000N
Popis
CAP FEEDTHRU 0.22UF 20% 35V 0402
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
0.22 µF Průchodkový kondenzátor 35V 2 A 45mOhm 0402 (1005 metrický), 3 PC podložek
Kategorie
Proud
2 A
Výrobce
TDK
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
45mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vložené ztráty
40dB při 4MHz - 2GHz
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Průchodkový
Pouzdro
0402 (1005 metrický), 3 PC podložek
Kapacita
0.22 µF
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±20%
Výška (max)
0,020" (0,50mm)
Jmenovité napětí
35V