YFF18PH0J105MT000N
Číslo produktu DigiKey
445-3029-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-3029-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-3029-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
YFF18PH0J105MT000N
Popis
CAP FEEDTHRU 1UF 20% 6.3V 0603
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 µF Průchodkový kondenzátor 6,3V 4 A 12mOhm 0603 (1608 metrický), 4 PC podložek
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
YFF18PH0J105MT000N Modely
Kategorie
Proud
4 A
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
12mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Vložené ztráty
40dB při 800kHz ~ 1GHz
Pouzdro
0603 (1608 metrický), 4 PC podložek
Kapacita
1 µF
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±20%
Výška (max)
0,035" (0,90mm)
Jmenovité napětí
6,3V