MPZ1005S221ET000
Číslo produktu DigiKey
445-9329-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-9329-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-9329-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MPZ1005S221ET000
Popis
FERRITE BEAD 220 OHM 0402 1LN
Podrobný popis
220 Ohms @ 100 MHz 1 Komunikace po napájecím vedení Feritový korálek 0402 (1005 metrický) 900mA 220mOhm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MPZ1005S221ET000 Modely
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
900mA
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
220mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Výška (max)
0,022" (0,55mm)
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Impedance při kmitočtu
220 Ohms @ 100 MHz