MPZ1005A331ET000
Číslo produktu DigiKey
445-172736-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-172736-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-172736-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MPZ1005A331ET000
Popis
FERRITE BEAD 330 OHM 0402 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
330 Ohms @ 100 MHz 1 Komunikace po napájecím vedení Feritový korálek 0402 (1005 metrický) 600mA 300mOhm
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
600mA
Výrobce
TDK
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
300mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0402 (1005 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ filtru
Komunikace po napájecím vedení
Výška (max)
0,022" (0,55mm)
Počet vedení
1
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Impedance při kmitočtu
330 Ohms @ 100 MHz