MMZ1608S601CTAH0
Číslo produktu DigiKey
445-MMZ1608S601CTAH0TR-ND - Páska a cívka (TR)
445-MMZ1608S601CTAH0CT-ND - Řezaná páska (CT)
445-MMZ1608S601CTAH0DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MMZ1608S601CTAH0
Popis
FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
600 Ohms @ 100 MHz 1 Vedení signálu Feritový korálek 0603 (1608 metrický) 500mA 400mOhm
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
500mA
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
400mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Výška (max)
0,037" (0,95mm)
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Impedance při kmitočtu
600 Ohms @ 100 MHz