BLM18EG601SN1D | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | BLM18EG601SN1D |
Popis | FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN |
Standardní dodací lhůta výrobce | 24 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 600 Ohms @ 100 MHz 1 Feritový korálek 0603 (1608 metrický) 500mA 350mOhm |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | BLM18EG601SN1D Modely |
Kategorie | Stejnosměrný odpor (DCR) (max) 350mOhm |
Výrobce Murata Electronics | Provozní teplota -55°C ~ 125°C |
Řada | Pouzdro 0603 (1608 metrický) |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Způsob montáže Montáž na povrch |
Stav součásti Aktivní | Výška (max) 0,037" (0,95mm) |
Počet vedení 1 | Velikost / rozměry 0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm) |
Impedance při kmitočtu 600 Ohms @ 100 MHz | Základní číslo produktu |
Jmenovitý proud (max) 500mA |