BLM18AG102SN1D není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Direct
TDK
Skladem : 125 751
Katalogový list
Direct
TDK
Skladem : 93 097
Katalogový list
Bourns Inc.
Similar
Würth Elektronik
Similar
Eaton - Electronics Division
1 kOhms @ 100 MHz 1 Feritový korálek 0603 (1608 metrický) 450mA 500mOhm