MFBW1V1608-102-R | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | MFBW1V1608-102-R |
Popis | FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN |
Standardní dodací lhůta výrobce | 19 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 1 kOhms @ 100 MHz 1 Feritový korálek 0603 (1608 metrický) 500mA 550mOhm |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Jmenovitý proud (max) 500mA |
Výrobce Eaton - Electronics Division | Stejnosměrný odpor (DCR) (max) 550mOhm |
Řada | Provozní teplota -40°C ~ 85°C |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Pouzdro 0603 (1608 metrický) |
Stav součásti Aktivní | Způsob montáže Montáž na povrch |
Počet vedení 1 | Výška (max) 0,039" (1,00mm) |
Impedance při kmitočtu 1 kOhms @ 100 MHz | Velikost / rozměry 0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm) |