MMZ1608B301CTAH0
Číslo produktu DigiKey
445-MMZ1608B301CTAH0TR-ND - Páska a cívka (TR)
445-MMZ1608B301CTAH0CT-ND - Řezaná páska (CT)
445-MMZ1608B301CTAH0DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MMZ1608B301CTAH0
Popis
FERRITE BEAD 300 OHM 0603 1LN
Podrobný popis
300 Ohms @ 100 MHz 1 Vedení signálu Feritový korálek 0603 (1608 metrický) 500mA 250mOhm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MMZ1608B301CTAH0 Modely
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
500mA
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
250mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Výška (max)
0,030" (0,75mm)
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Impedance při kmitočtu
300 Ohms @ 100 MHz