DZ23C15-7-F
Číslo produktu DigiKey
DZ23C15-FDITR-ND - Páska a cívka (TR)
DZ23C15-FDICT-ND - Řezaná páska (CT)
DZ23C15-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DZ23C15-7-F
Popis
DIODE ZENER ARRAY 15V SOT-23-3
Standardní dodací lhůta výrobce
40 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pole Zenerových diod Společná katoda s 1 páry 15 V 300 mW ±5% SOT-23-3
Kategorie
Výkon - max
300 mW
Výrobce
Diodes Incorporated
Impedance (max) (Zzt)
30 Ohms
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Konfigurace
Společná katoda s 1 páry
Pouzdro
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Zenerovo napětí (jmen.) (Vz)
15 V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-3
Tolerance
±5%