MMZ0603S102HT000
Číslo produktu DigiKey
445-15755-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-15755-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-15755-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MMZ0603S102HT000
Popis
FERRITE BEAD 1 KOHM 0201 1LN
Podrobný popis
1 kOhms @ 100 MHz 1 Vedení signálu Feritový korálek 0201 (0603 metrický) 200mA 1,25Ohm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MMZ0603S102HT000 Modely
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
200mA
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
1,25Ohm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Výška (max)
0,013" (0,33mm)
Velikost / rozměry
0,024" D x 0,012" Š (0,60mm x 0,30mm)
Impedance při kmitočtu
1 kOhms @ 100 MHz