BLM03AX102SN1D
Číslo produktu DigiKey
490-5625-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-5625-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-5625-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BLM03AX102SN1D
Popis
FERRITE BEAD 1 KOHM 0201 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 kOhms @ 100 MHz 1 Feritový korálek 0201 (0603 metrický) 200mA 1,25Ohm
Modely EDA/CAD
BLM03AX102SN1D Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
1,25Ohm
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Výška (max)
0,013" (0,33mm)
Velikost / rozměry
0,024" D x 0,012" Š (0,60mm x 0,30mm)
Impedance při kmitočtu
1 kOhms @ 100 MHz
Základní číslo produktu
Jmenovitý proud (max)
200mA