FK28C0G2A101JN000
Číslo produktu DigiKey
445-FK28C0G2A101J-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FK28C0G2A101JN000
Popis
CAP CER 100PF 100V C0G RADIAL
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 pF ±5% 100V Keramický kondenzátor C0G, NP0 Radiální
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
FK28C0G2A101JN000 Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Mfr
Aplikace
Řada
Způsob montáže
Balení
Hromadné balení
Pouzdro
Radiální
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Velikost / rozměry
0,157" D x 0,098" Š (4,00mm x 2,50mm)
Kapacita
Výška při usazení (max)
0,217" (5,50mm)
Tolerance
±5%
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)