C2012X5R0J226K125AB
Číslo produktu DigiKey
445-7679-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-7679-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-7679-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C2012X5R0J226K125AB
Popis
CAP CER 22UF 6.3V X5R 0805
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
22 µF ±10% 6,3V Keramický kondenzátor X5R 0805 (2012 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
C2012X5R0J226K125AB Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 85°C
Řada
Vlastnosti
Nízký obsah ESL
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Aplikace
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Způsob montáže
Kapacita
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Tolerance
±10%
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Jmenovité napětí
Tloušťka (max)
0,057" (1,45mm)