C2012X5R1A226K125AB
Číslo produktu DigiKey
445-7664-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-7664-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-7664-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C2012X5R1A226K125AB
Popis
CAP CER 22UF 10V X5R 0805
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
22 µF ±10% 10V Keramický kondenzátor X5R 0805 (2012 metrický)
Modely EDA/CAD
C2012X5R1A226K125AB Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 85°C
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Tolerance
±10%
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Jmenovité napětí
Tloušťka (max)
0,057" (1,45mm)