C1608C0G2A121J080AA
Číslo produktu DigiKey
445-4121-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-4121-1-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C1608C0G2A121J080AA
Popis
CAP CER 120PF 100V C0G 0603
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
120 pF ±5% 100V Keramický kondenzátor C0G, NP0 0603 (1608 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
C1608C0G2A121J080AA Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Řada
Aplikace
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Způsob montáže
Stav součásti
Zastaralé
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±5%
Tloušťka (max)
0,035" (0,90mm)