C1608NP02A121J080AA
Číslo produktu DigiKey
445-14108-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-14108-1-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C1608NP02A121J080AA
Popis
CAP CER 120PF 100V NP0 0603
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
120 pF ±5% 100V Keramický kondenzátor C0G, NP0 0603 (1608 metrický)
Modely EDA/CAD
C1608NP02A121J080AA Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Řada
Vlastnosti
Vysoká teplota
Stav součásti
Zastaralé
Tolerance
±5%
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Jmenovité napětí
Tloušťka (max)
0,035" (0,90mm)