B82721K2122N020
Číslo produktu DigiKey
495-2731-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B82721K2122N020
Popis
CMC 6.8MH 1.2A 2LN TH
Standardní dodací lhůta výrobce
9 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
6.8 mH @ 10 kHz 2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Průchozí otvor 1,2A DCR 280mOhm (typ.)
Modely EDA/CAD
B82721K2122N020 Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
280mOhm (typ.)
Výrobce
TDK
Střídavé jmenovité napětí
250V
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Balení
Nosič
Schvalovací agentura
ENEC, UR, VDE
Způsob montáže
Průchozí otvor
Typ filtru
Komunikace po napájecím vedení
Velikost / rozměry
0,717" D x 0,520" Š (18,20mm x 13,20mm)
Počet vedení
2
Výška (max)
0,823" (20,90mm)
Indukčnost při kmitočtu
6.8 mH @ 10 kHz
Pouzdro
Vertikální, 4 PC vývod
Jmenovitý proud (max)
1,2A