22CC37D0187E
Číslo produktu DigiKey
145-22CC37D0187E-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
22CC37D0187E
Popis
CBL CLAMP P-TYPE NAT FASTENER
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kabel Svorka, P-typ Přírodní Držák 0,187" (4,75mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
22CC37D0187E Modely
Způsob montáže
Držák
Výrobce
Essentra Components
Materiál
Polyamid (PA66), Nylon 6/6
Řada
Barva
Přírodní
Balení
Hromadné balení
Šírka
0,375" (9,53mm)
Stav součásti
Aktivní
Velikost otvoru v panelu
0,203" (5,16mm)
Typ
Svorka, P-typ
Tloušťka materiálu
0,050" (1,27mm)
Otevírací velikost
0,187" (4,75mm)